Novinky:
  • Nový kabátek :-)

Březen 2010

Ahoj všem =D

20. března 2010 v 21:17 | Sweet16 |  Novinky
Tákžéé... poslední dobou se rozhoduju jaké rozhodnutí udělám (wow zajímavá věta... xD)..
Buď to rozjedeme zase tady na vkshm na blogu =D
Nebo se přihlásí dobrá duše co mi helpne s virtkou na stejném principu jako vkshm akorát s koníky v digitální podobě (hlásí se Simonkaa12 xD ale ráda bych vzala do party ještě něaké lidi protože je to hodně práce)
Nebo se sežene machr co by mi poradil s PHP (v HTML se vyznám slušně, ale na online virtku je potřeba PHP aneb to co je pro mě něco jako druhý svět s marťanama (pro ty tupější= prostě to totálně nechápu =D)
....
Jinak jak jsem plánovala ty koníky v digitální podobě, bylo by to flash (ale to bych musela rozešlapat můj starej editor =D) a nebo bych si dala tu práci a udělala to neflashový, takže minimálně 10 stránek pro jeden profil (ono než byste se totiž dokopali k tomu koníkovi... otevírali byste dveře a jéééje... výhoda flash aplikací =D
Se Simčou jsme už básnili jak uděláme 3D chat s koňmi a dostihovou chovku která by se veeelice líbila naší plnokrevníkovské admince Karče =D A pak nadešla ta známá otázka... ,,a jak to uděláš?" =D myslím že odpověď je jasná =D
...
Zkrátka jsem vás jenom chtěla upozornit že na vás zlatíčka stále nezapomínám ;) a byla bych moc ráda za něaké nápady... jestli mám zůstat tady a nebo přestěhovat a jak byste to tam chtěli mít ;)
Vaše Sweet16 ;)