Novinky:
  • Nový kabátek :-)

Duben 2010

A je to jasné =D

18. dubna 2010 v 13:07 | Sweet16 |  Novinky
Další článek... chceš se dozvědět co se děje na novém virtu? Nebo spíše co by se dělo =D

Giga mega anketa =D

8. dubna 2010 v 21:18 | Sweet16 |  Novinky
Tak... kdo četl předešlý článek ví o co jde... já si teď jenom lámu hlavu jak tu novou ,,webovou hru" udělat =D Používat fotky nebo ne? Co nejvíc realisticky nebo ne? Dejte celý článek a uvidíte příklady a dole je reklama ;) Budu ráda za jakoukoliv radu =D

Co se děje... co se plánuje...

7. dubna 2010 v 17:21 | Sweet16 |  Novinky
No... vím že sem už moc nechodíte... ani neni důvod =D Vůbec to tu nejede... ale ocením když se o své koníky budete starat ;) A každému povoluji si je přesunout do jiné virtuálky... tady je definitivní konec pokud se nenajde někdo kdo by to tu chtěl převzít... na toho člověka by musel být spoleh, nesměl by nic mazat, pro mě za mě předělat design nebo ikonky... ale né že si usmyslí že tady bude uplně něco jinýho! Kdyby se někdo takový našel, ať napíše koment ;)
No dále... co se děje a plánuje =D Kdo četl předešlý článek možná mu došlo jaké sny bych měla... álelůůja budé všéchno onlíínéé atd =D nojo.. ale otázka Jak to uděláš? mi už leze na nervy... =D neudělám protože to neumim =D Ale se Simonkou12 jsme našly způsob, jak to udělat virtuálku online/neonline... záleží jak si to vezmete ;) Ale určitě vás to bude bavit... teda pokud se tam zaregistrujete =D Bude to taková obdoba VKSHM akorát jiný hosting, šílená práce s HTML a taky nervy =D Holt jsme si vymyslely že do domečků se musí kupovat nábytek a že do obchodů musíme neustále dovážet nové zboží... nejspíš se na rozjezdu téhle virtky podílí více lidí, protože komu jsem o mém plánu řekla, souhlasil s pomocí =) Těmto lidem jsem velmi vdečná... a hlavně vám pokud řeknete svůj názor...  =) A pokud se objeví něakej machr co umí s webama na ic wz atd, tak ať se ozve =D Já ho určitě uvítám s radostí protože s HTML jsem poměrně začátečník (ale do PHP se cpu s hodně velkou vervou =D).

A veděli jste že VKSHM měla 4.dubna narozeniny??? Ano ano... na nové adrese již jeden rok =D To mě neustále nutí se ohlídnout zpět a na nový svět se vykašlat... ale copak to jde? Za ten týden jsem si s tím dala více práce než s VKSHM za celý rok!!! To prostě nejde =D Ale VKSHM popřejeme k narozeninám ne? ;) Všecičko nejlepší!!!

Vaše Sweet16 ;)