Novinky:
  • Nový kabátek :-)

Březen 2011

Piště, piště piště!

20. března 2011 v 22:00 | janicka |  Novinky
Jesi chcete aby se to tu rozjelo schánějte členy a buďte hlavně sami aktivní! :D starejte se o koně a pokud je nemáte pořiďte si je, ale nezapomeňte si předtím postavit stáj. Pokud chcete mazlíčka koupit si dům atd... Když nebudete aktivní nikdy nezvednem kotvy tak pohněte tou svojí línou kostrou která dřepí na židli jako přilepená vteříňákem a něco dělejte :D
už mě neba že vidím poslední komentář zveřejněný před týdnem :)

Průzkumník

13. března 2011 v 10:29 | janicka |  Akce
Tato nová akce nebude mít konce :) Jen pište, pište a pište! :D Vždyť to jsou penízky skoro zadarmo! xD

+ Dej jméno Horské vesničce
Tato menší akce je jen na pojmenování horské vesničky, která brzy bude v okolí. Pokud na nějaké jméno přidete určitě ho napiště. Pak tu bude anketa s názvy a vy si jednu z nich vyberete. Za to že nějaké jméno navrhnete dostanete peníze a když bude mít nejvíc hlasů tak dostanete ještě další menší peněžní obnos :)

+ Dej jméno přehradě
Další emnší akcička úzce spojená s horskou vesničkou. Blízko ní je totiž přehrada, která taky chce jméno :) Opět půjdou názvy do anketky a vy si jeden název vyberete. Za nápad na jméno dostanete peníze a další pokud bude mít nejvíce hlasů v anketce a tedy vyhraje :)

Brianag

12. března 2011 v 12:27 | janickaLogin
Brianag
Jméno
Pavlína
ICQ
382889010
Email
brianag.mac.coileain@seznam.cz
Web
nevede
Konto ZK: 500 000
Zaměstnání: //
Stáje:
Veteriny:
Kovárny:
Jízdárny:
Kluby:
Útulky:

Řeka Moros

7. března 2011 v 20:53 | janicka
Obrázek “http://fc04.deviantart.net/fs8/i/2005/316/a/7/By_The_River_by_Wohmatak.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Řek Moros jen okrajově protéká Temným lesem, který je na opačném konci než-li tmavý. Avšak většinou protéká tim nejhustějším porostěm a jen na několika místech se dostanete až vodě. Většinou tu je docela silný proud, pokud však narazíte na úplně rovnou část řeky nemusíte se bát silného proudu, ale stejně radši zůstaňte jen při okraji, uprostřed řeky je nejen hloubka, ale i silný proud a to i v klidných částech řeky.
Obrázek “http://fc08.deviantart.net/fs34/f/2008/294/f/c/Autumn_River_by_jjuuhhaa.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Moros pramení v docela dost vzdálených horách a tam teprv je silný proud a ještě přes ty kameny... Tam radši k ní moc nechoďte. Jediné místo kde se ebz obav můžete koupat a plavit se svým koněm je přehrada u horské vesnice. Je tam i malá stáj kde můžete nechat svého koně.